معرفی کتاب

مرکز عایق ایران- عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  32

مقایسه کفپوش تاتامی با چمن مصنوعی

مقایسه کفپوش تاتامی با چمن مصنوعی

ArtificialGrass


مقایسه کفپوش تاتامی با چمن مصنوعی
کفپوش ها معمولا به عنوان ضربه گیر استفاده می شوند. مواد استفاده شده در تولید کفپوش ها بسته به نوع مصرف آنها متفاوت می باشد. در حالت کلی کفپوش ها به دو دسته استفاده در فضای داخلی و کفپوش های مخصوص فضای بیرونی تقسیم می شوند.
کف پوش تاتامی و کف پوش طرح دار مناسب فضاهای سرپوشیده ( in door ) می باشد. به علت پایین تر بودن قیمت کفپوش تاتامی بعضا افراد ترجیح می دهند از این محصولات برای ایمن سازی فضاهای روباز استفاده نمایند که این موضوع با در نظر گرفتن تاثیرات نور خورشید و شرایط بارندگی توصیه نمی شود.

بدترین حالت، استفاده از کفپوش تاتامی در فضای بسته ای است که در معرض تابش نور خورشید قرار دارد، چرا که این موضوع باعث تصاعد گاز سمی از تاتامی می گردد که البته اگر فضا کاملا رو باز باشد این گاز در محیط پراکنده می شود. از عوارض دیگر استفاده از تاتامی در مقابل نور آفتاب پریدن رنگ محصول می باشد. همچنین بارش باران و برف و سرد و گرم شدن هوا باعث پوسیده شدن کف پوش تاتامی می گردد به طوری که عمر تاتامی در فضای باز چیزی حدود 2 تا 3 سال است.
کفپوش های تاتامی خانه کودک فراز از مواد درجه یک تولید شده است و از نوع فشرده می باشد. به این صورت که هیچ دانه سیاهی در آن مشاهده نشده و محصول دارای فشردگی کافی در جهت مقاومت در مقابل دفورمگی و تغییر شکل را داراست.
کفپوش های طرحدار دارای ضخامت کمی هستند ( معمولا 3 میلیمتر ) که لایه بالایی آنها pvc می باشد و بسیار راحت شسته می شوند. می توان از این کفپوش ها به عنوان دیوار پوش نیز استفاده کرد. بعضی از مدیران مهد کودک ها و مراکز بازی این کفپوش ها را روی تاتامی لمینیت می کنند تا جلوه این محصول با ضربه گیری تاتامی ترکیب گردد. البته قیمت تمام شده محصول نهایی به مراتب بالا خواهد بود.

جهت ایمن سازی و ضربه گیری فضای بیرونی ( out door ) می توان از تایل گرانولی و چمن ورزشی استفاده کرد. تایل گرانولی از لاستیک و رزین تولید شده است و خاصیت ضربه گیری بسیار بالایی دارد. معمولا زیر تاب و سرسره و تجهیزات بازی اکثر پارک ها ایمن سازی به وسیله تایل گرانولی انجام شده است و همه ما با این محصول آشنایی داریم.
تایل گرانولی در ابعاد 1 متر در 1 متر و همینطور نیم متر در نیم متر و در رنگ های متنوع تولید می گردد. تایل گرانولی تخم مرغی به علت استحکام پایین کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. همچنین در صورتیکه شیب استاندارد جهت عبور آب های سطحی در نظر گرفته نشده باشد، استفاده از تایل تخم مرغی پیشنهاد نمی گردد زیرا تجمع آب باعث فاسد شدن و گندیده شدن آب می گردد.

تایل 2/5 سانتی نوع دیگری از تایل گرانولی است که بسیار رایج می باشد. در زیر این محصول شیار کم عمقی در هر چهار طرف محصول وجود دارد که باعث عبور آب های سطحی می شود. همچنین باید در نظر داشت که تایل گرانولی تا حدودی قابلیت جذب آب های سطحی را دارد.

تایل گرانولی در بالاترین کیفیت و در ابعاد یک متر در یک و نیم متر در نیم متر را می توانید از ما تهیه فرمایید. همچنین در مورد نحوه نصب این محصول و توضیحات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید ( 38643651-051 - از 8 تا 22

چمن ورزشی نسبت به تایل ضربه گیری کمتری دارد اما زیبایی آن بسیار زیاد است. این محصول نیز در مقابل تابش آفتاب و بارش باران و برف بسیار مقاوم است. البته چمن ورزشی بی کیفیت که لایه ضد UV بر روی الیاف آن وجود ندارد در مقابل نور آفتاب تغییر رنگ می دهد.


کلمات کلیدی: چمن مصنوعی خواب کوتاه زمین فوتبال, چمن مصنوعی با تراکم عالی , چمن مصنوعی جهت فضای دور استخر خانگی , نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال , چمن مصنوعی , چمن مصنوعی تراکم متوسط , چمن مصنوعی zebra line , کف پوش زمین والیبال , کف پوش زمین تنیس, مراحل اجرای چمن مصنوعی , خرید حمل و نصب چمن مصنوعی زمین فوتبال استادیوم , چمن مصنوعی, چمن مصنوعی, نصب چمن, Artificial Grass,تعمیرات چمن مصنوعی, صفحه چمن, نصب چمن مصنوعی, چمن رول, زمین های تنیس, ساخت چمن مصنوعی, فواید چمن مصنوعی, چمن‌های طبیعی, چمن مصنوعی کفپوش‌ها , چمن مصنوعی استادیوم‌های ورزشی, مزایای چمن مصنوعی, فضاهای تفریحی و ورزشی, مهمترین ویژگی ها, چمن مصنوعی میادین شهرها, چمن مصنوعی حاشیه اتوبان‌ها , چمن مصنوعی بزرگراه‌ها, زمین‌های بازی کودکان, چمن مصنوعی کناره استخرها,چمن مصنوعی محوطه‌های داخلی ساختمان‌ها, مقایسه کفپوش تاتامی با چمن مصنوعی


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد