معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  33

کاربرد ژئوسل

کاربرد ژئوسل


ژئوسل ها ccs در هزاران پروژه در سراسر جهان نصب شده است که البته باید بین کاربری های با فشار کم مانند شیب ها و کانال ها و همچنین کاربرد های با باربری بالا مانند لایه های زیرسازی در ساختار های آسفالت بزرگراه ها و جاده هایی که محل عبور ماشین ها و بارهای سنگین است متفاوت می باشد.


به عنوان مثال طول عمر ژئوسل ها در کاربری محافظت از شیب به دلیل رشد گیاهی و اتصال ریشه ها تثبیت میشود که جبران کوتاه تر بودن طول عمر و دوام ژئوسل را میکند. همچنین در پروژه هایی که فشار باربری کمی به آنها وارد میشود از محصولات با عمر و دوام نسبتا پایین استفاده میشود چرا که از دست دادن مقاومت جزئی در این موارد مشکلی را ایجاد نمیکند و قابل نادیده گرفتن است.
در پروژه های حساس مانند تقویت لایه های ساختاری آسفالت بزرگراه ها، پایداری و استقامت دراز مدت از حساسیت بالایی برخوردار است و معمولا در این پروژه ها به علت فشار بالای بار های سنگین ترافیکی از محصولاتی با عمر و دوام حدودی 20-25 سال و قابل اعتماد استفاده می شود.
 


کلمات کلیدی: کاربرد ژئوسل,ژئوسل ایرانی ژئوسل خارجی تولید ژئوسل ژئوسل نوار های ژئوسل, جزییات ژئوسل, محصولات ژئوسنتتیک ژئوسل, کاربرد های عمومی ژئوسل, تقویت لایه های پایه ژئوسل, نحوه کارکرد ژئوسل ها, کاربرد ژئوسل, عمر ژئوسل , ژئوسل چیست, قیمت ژئوسل,نحوه اجرا ژئوسل, تولید ژئوسل, Cellular confinement systems, کنترل فرسایش با ژئوسل, ژئوسل ثبات خاک در زمین صاف , ژئوسل دامنه های شیبدار, نگهداری زمین با ژئوسل


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد