معرفی کتاب

مرکز عایق ایران- عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  36

نرم افزار مشخصات لوله پلی اتیلن و تعیین قیمت

برای تعیین مشخصات لوله پلی اتیلن، نیاز به مراجعه به جداول استانداردها و مشخصات لوله های پلی اتیلن با مواد مختلف (PE63,PE80, PE100) می باشد. همچنین کارخانه های سازنده لوله پلی اتیلن و نیز فروشنده های آن، قیمت لوله را معمولاً بر اساس هر کیلوگرم لوله پلی اتیلن اعلام می کنند و برای تبدیل قیمت هر کیلوگرم به هر متر لوله با مشخصات دلخواه، می بایست باز هم به سراغ جداول مربوطه رفت.
 

لوله پلی اتیلن
به عنوان مثال اگر قیمت هر کیلوگرم لوله پلی اتیلن ۵۲۰۰ تومان باشد، بر اساس جدول مربوطه هر متر لوله پلی اتیلن با قطر ۹۰ میلیمتر ساخته شده با مواد PE100 و تحمل فشار PN8 به میزان ۱٫۱۸ کیلوگرم وزن دارد. بنابراین قیمت هر متر از این لوله پلی اتیلن برابر با ۱٫۱۸*۵۲۰۰ یعنی ۶۱۳۶ تومان می باشد. قاعده کلی این است که هر مقدار فشار (PN) افزایش یابد، وزن هر متر لوله پلی اتیلن بیشتر شده و بالطبع قیمت آن نیز افزایش می یابد.

فروش لوله پلی اتیلن استاندارد

همچنین  بسته به مواد اولیه به کار رفته برای تولید لوله پلی اتیلن (PE63,PE80, PE100) محدوده فشار قابل تحمل و نیز قطر لوله قابل تولید متفاوت است و ممکن است شما مشخصات لوله ای را به فروشنده لوله پلی اتیلن بگویید که اصلاً قابل تولید نباشد. نمونه جدول مشخصات لوله پلی اتیلن را می توانید از لینک زیر دانلود نمایید:


دانلود مشخصات استاندارد لوله پلی اتیلن
 

نرم افزار تعیین مشخصات لوله پلی اتیلن و تبدیل قیمت آناما فروشگاه بزرگ آبیاری مفتخر است که با همکاری نیروهای متخصص و کارشناسان خود توانسته است نرم افزار تعیین مشخصات لوله پلی اتیلن و تبدیل قیمت آن را تولید نموده و پس از ارزیابی و تست آن، این نرم افزار کاربردی را در اختیار عموم قرار دهد. نرم افزار مشخصات لوله پلی اتیلن به سادگی قابل نصب بر روی رایانه های شما می باشد و کار کردن با ان بسیار آسان است.

شما با استفاده از نرم افزار تعیین مشخصات لوله پلی اتیلن دیگر نیازی به مراجعه به جدول مشخصات لوله پلی اتیلن برای دیدن اطلاعات و مشخصات فنی و نیز تبدیل قیمت هر کیلوگرم لوله پلی اتیلن به هر متر لوله دلخواه و مد نظر خود ندارید. به سادگی با وارد کردن چند عدد، اطلاعات مورد نیاز در اختیار شماست.

نرم افزار مشخصات لوله پلی اتیلن و تعیین قیمت

راهنمای نصب: پس از دانلود نرم افزار، آن را از حالت فشرده خارج کرده، سپس روی setup pipe دو بار کلیک کنید. در پنجره باز شده Next را بزنید و بعد گزینه i agree را انتخاب نموده، و تا انتها Next را بزنید تا نرم افزار مشخصات لوله پلی اتیلن نصب شود.

تعیین مشخصات لوله پلی اتیلن در این نرم افزار دارای چهار مرحله است:

انتخاب مواد اولیه لوله پلی اتیلن (PE63,PE80, PE100)
تعیین قیمت روز هر کیلوگرم لوله پلی اتیلن (برای خرید لوله پلی اتیلن و دریافت قیمت می توانید اینجا کلیک نمایید یا با ما تماس بگیرید)
انتخاب سایز لوله پلی اتیلن و فشار مورد نیاز (PN)
انجام محاسبات مربوطه توسط نرم افزار، و ارائه خروجی

 


دانلود فایل نرم افزار با حجم حدودی ۲ مگا بایت: نرم افزار تعیین مشخصات لوله پلی اتیلن


 


کلمات کلیدی:


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد