معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  37

آبپاش هانتر مدل PS

آبپاش هانتر مدل PS

آبپاش هانتر مدل PS


آبپاش‌های مخفی شونده چند سالی است که برای آبیاری فضای سبز در ایران استفاده می‌شوند و در این میان آبپاش هانتر مدل PS سابقه قدیمی تر و کاربرد بیشتری دارد. بسیاری از فضای سبزها، محوطه‌ها، پارک‌ ها و بوستان‌ها و حتی باغچه‌های شخصی توسط این مدل آبپاش آبیاری می‌شوند. کیفیت مناسب، قابیلیت مخفی شوندگی، تنظیم کمان پاشش و قیمت مطلوب از عواملی است که باعث متداول شدن استفاده از آبپاش هانتر مدل PS در ایران شده است.

شرکت هانتر (Hunter) یک شرکت بزرگ تولیدی می‌باشد که در ایالات متحده آمریکا پایه‌گذاری شده است و اکنون در بیش از ۱۲۵ کشور به فروش محصولات مرتبط با آبیاری مشغول است. محصولات هانتر برای طیف وسیعی از مصارف فضای سبز شهری و خانگی، مزاراع و باغات، گلخانه‌ها و حتی پروژه‌های صنعتی قابل استفاده و کاربرد است. در ادامه به معرفی کامل آبپاش هانتر مدل PS می‌پردازیم.

ویژگی‌های آبپاش هانتر مدل PS
این نوع آبپاش هانتر با نام کامل PS Ultra بدنه‌ای بسیار ظریف و باریکی دارد و برای نصب در محل‌های مختلف بسیار مناسب است. آبپاش‌ها شامل بدنه، نازل (اسپری)، فیلتر و رایزر می‌باشند.

مخفی‌شوندگی در آبپاش‌ها یعنی با رسیدن فشار آب به آبپاش، رایزر عمل کرده و بالا می آید و پس از قطع فشار، مجدداً به جای خود باز می گردد. این مورد باعث می شود تا آبپاش مخفی شونده را بتوان همتراز سطح زمین نصب نمود تا از آسیب‌های فیزیکی (ناشی از برخورد اجسام)، سرقت و … جلوگیری کرد.


آبپاش هانتر PS برای استفاده در حیاط و باغچه‌های خانگی، آبیاری فضای سبز و چمنزارهای با وسعت کم مناسب است. همچنین از مهمترین خصوصیات آبپاش این است که کمان پاشش آب آن قابل تنظیم می‌باشد.


مشخصات آبپاش هانتر مدل PS مخفی شونده
مشخصات فنی این آبپاش فضای سبز به شرح زیر می‌باشد:
•    نام مدل آبپاش: PSU-04 (مدل ۰۴ آبپاش PS در ایران بیشتر شناخته شده است و تقریباً تمام محصولاتی که به فروش و استفاده می‌رسند از همین نوع می‌باشند)
•    ارتفاع کامل آبپاش: ¼۷ اینچ (حدود ۱۸ سانتیمتر)
•    ارتفاع بدنه آبپاش: ۴ اینچ (حدود ۱۰ سانتیمتر)
•    قطر خارجی: ¼۱ اینچ (حدود ۳ سانتیمتر)
•    ورودی: ۱/۲ اینچ، ماده
•    نازل آبپاش PS  هانتر: ۱۰A, 12A, 15A, 17A و ۴A, 6A, 8A که به صورت جداگانه (نازل جدا و بدنه جدا) به فروش می‌رسد. ۱
•    محدوده دبی آبپاش: ۰٫۸ تا ۲۰٫۱ لیتر در دقیقه
•    فشار کارکرد آبپاش: ۱ الی ۲٫۵ بار
•    دارای قابلیت تنظیم شعاع کمان پاشش (۱ تا ۳۶۰ درجه)
•    رایزر مخفی شونده


۱– نکته: نازل‌های هانتر با رنگ بندی متفاوت از یکدیگر تمییز داده می‌شوند. همچنین هر عدد -مثلاً ۱۰- نشان‌دهنده شعاع حدودی پاشش آبپاش در مقیاس فوت می‌باشد. هر فوت حدود ۳۰ سانتیمتر است. یعنی آبپاش هانتر ۱۰A در حدود ۳ متر شعاع پاشش دارد.


نازل ۱۰A با رنگ قرمز و با شعاع پاشش ۳ متر، نازل ۱۲A با رنگ سبز و با شعاع پاشش ۳٫۷ متر، نازل ۱۵A با رنگ مشکی و شعاع پاشش  ۴٫۶ متر، نازل ۱۷A با رنگ خاکستری و شعاع پاشش ۵٫۲ متر می‌باشند.
 


کلمات کلیدی: آبپاش هانتر مدل PS,آبیاری چمن،آبیاری بارانی، آبپاش هانتر بارانی ، نازل‌های هانتر بارانی، دبی آبپاش هانتر، شعاع کمان پاشش آبپاش هانتر، آبپاش هانتر، آبپاش فضای سبز هانتر، آبپاش هانترمشهد، آبپاش PS در ایران، آبپاش PS در مشهد، مشخصات فنی آبپاش هانتر،کاربرد آبپاش هانتر، کارکرد کارکرد آبپاش، کارکرد آبپاش مخفی شونده،آبیاری فضای سبز، ویژگی‌های آبپاش هانتر، آبپاش هانتر مدل PS، آبپاش هانتر مدل PGP، آبپاش هانتر مدل PGJ، آبپاش مخفی شونده، آبپاش آبیاری، انواع آبپاش هانتر مدل PS


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد