معرفی کتاب

مرکز عایق ایران- عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  37

فتوولتائیک خورشیدی گجرات هند

فتوولتائیک خورشیدی گجرات هند

هند پر جمعیت است و insolation خورشیدی بالا، یک ترکیب ایده آل برای استفاده از انرژی خورشیدی در هند است. در بخش انرژی خورشیدی، برخی از پروژه های بزرگ مطرح شده است، و 35000 km2 است (14000 متر مربع مایل) مساحت بیابان Thar تا به کنار برای پروژه های انرژی خورشیدی تنظیم شده است، کافی به تولید 700 تا 2100 GW.


در ژوئیه 2009، هند پرده برداری ایالات متحده $ 19000000000 طرح برای تولید 20 گیگاوات انرژی خورشیدی تا سال 2020.  بر اساس طرح، استفاده از تجهیزات انرژی خورشیدی و برنامه های کاربردی می شود در تمام ساختمان های دولتی اجباری ساخته شده، و همچنین به عنوان بیمارستان و هتل ها.  در ژانویه 2015، دولت هند به طور قابل توجهی گسترش برنامه های خورشیدی آن، هدف قرار دادن ایالات متحده 100 میلیارد دلار سرمایه گذاری و 100 GW از ظرفیت خورشیدی توسط 2022.


به گزارش 2011 پل به هند و GTM تحقیقات، هند مواجه است طوفان کاملی از عوامل است که خورشیدی فتوولتائیک (PV) تصویب در "سرعت خشمگین در طول پنج سال آینده و فراتر از" رانندگی.کاهش قیمت از پانل های PV، عمدتا از چین، بلکه از ایالات متحده، با هزینه رو به رشد قدرت شبکه در هند همزمان. حمایت دولت و منابع کافی خورشیدی نیز کمک کرده اند برای افزایش پذیرش خورشیدی، اما شاید بزرگترین عامل است نیاز شده است. هند، "را به عنوان یک اقتصاد در حال رشد با طبقه متوسط افزایش، در حال حاضر با کسری برق شدید است که اغلب بین 10٪ و 13٪ از نیاز روزانه را اجرا می کند".  هند در حال برنامه ریزی برای نصب بزرگترین نیروگاه خورشیدی در جهان با 4000 ظرفیت MW در نزدیکی دریاچه Sambhar در راجستان.

عوامل مختلف است که ما نیاز به قبل از سرمایه گذاری به یک نیروگاه خورشیدی در نظر وجود دارد. شور و شوق زیادی شده است در میان مردم در مورد استفاده از انرژی خورشیدی به عنوان یک جایگزین از منابع متعارف انرژی دیده می شود. با این حال، در حال حاضر، با یارانه برق در هند، خورشیدی مقرون به صرفه تنها در این مناطق است که با استفاده از دیزل ژنراتور به عنوان یک منبع اصلی برق کار می کند. کل بازپرداخت در 2-3 سال ساخته شده است. سیستم خورشیدی برای پمپ بنزین یک مثال برجسته از چنین برنامه است. IOCL است که منجر نژاد برای تابش افتاب از پمپ های بنزین با هدف تهاجمی. برنامه خورشیدی برای پمپ های بنزین توسط RelyOn خورشیدی شده است در بیش از 150 پمپ بنزین IOCL در سراسر هند نصب شده و در حال حاضر دیگر شرکت های نفتی همچنین به دنبال نور افتاب ROS خود. تاسیسات خورشیدی برای ساختمان های تجاری، که در آن نرخ برق بالاتر، نیز اثبات می شود تعویض بازی برای صاحبان شرکت های فناوری.

در 16 مه 2011، هند 5 مگاوات برای اولین بار از ظرفیت نصب شده پروژه انرژی خورشیدی تحت مکانیسم توسعه پاک به ثبت رسید. این پروژه در Sivagangai قریه، ولسوالی Sivaganga، تامیل نادو است.

گجرات پارک خورشیدی


گجرات به یک رهبر در تولید برق خورشیدی بوده است و کمک 2/3 از 900 مگاوات فتوولتائیک در دولت country.The سفارش شده است بزرگترین پارک خورشیدی آسیا در روستای Charanka. این پارک در حال حاضر تولید انرژی خورشیدی 2 مگاوات از ظرفیت برنامه ریزی شده کل آن 500 مگاوات است. این پارک شده است عملکرد در چند توسعه دهندگان و چند ذینفع پارادایم شده است و برای اینکه این پروژه نوآورانه ترین و محیط زیست توسط CII تعلق می گیرد.

با توجه به ایجاد گاندینگر شهرستان خورشیدی، دولت ایالتی راه اندازی کرده است سقف بالا طرح تولید برق خورشیدی. بر اساس این طرح، دولت در نظر دارد برای تولید پنج مگاوات انرژی خورشیدی با قرار دادن پانل های خورشیدی در ساختمان های دولتی در حدود 50 دولت و در 500 ساختمان های خصوصی. دولت نیز یک طرح به تقلید این پروژه در راجکوت، سورات، باونگر و وادودارا در 2012-13.

دولت در نظر دارد برای تولید انرژی خورشیدی با قرار دادن پانل های خورشیدی در شاخه کانال نارمادا. به عنوان بخشی از این طرح، دولت در حال حاضر یک گیاه خورشیدی یک مگاواتی در شاخه ای از کانال نارمادا در نزدیکی Chandrasan منطقه از تالوکا آناند سفارش. این نیز با توقف 90،000 لیتر آب / سال از رودخانه نارمادا حاصل از تبخیر کمک می کند.

 


کلمات کلیدی: پنل خورشیدی گجرات هند, پنل خورشیدی,آب شرين كن هاي خورشيدي, آبگرمكن خورشيدي, انرژي هاي رايگان, برق رايگان, پنل خورشیدی گجرات هند,سلول هاي خورشيدي, كاهش هزينه هاي برق مصرفي, كاهش چند برابر هزينه هاي برق, گرمايش رايگان منازل,باطری خورشیدی,تجدید پذیر ,پنل خورشیدی گجرات هند,سلولهای فتوولتائیک,انرژی خورشیدی,کاربردهای نیروگاهی خورشیدی,مبدل های حرارتی, توربین ژنراتورها, انرژی الکتریکی,آب گرمکن های خورشیدی, پنل خورشیدی گجرات هند


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد