معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  39

استخرآماده ذخیره آب

استخرآماده ذخیره آب

زیرسازی:
زیر سازی کاملا ساده از ویژگی های این استخر ها می باشد به صورتی که در زمین مسطح یک حلقه از جنس بلوک به اندازه قطر استخر ایجاد کرده و فضای داخل حلقه را توسط سیمان جهت شیب بندی  و نصب لوله خروجی پر می کنیم.


مخازن ذخیره آب در گلخانه
 یکی از روش های ساده ذخیره آب در یک فضای کوچک استفاده از مخازن آب استوانه ای می باشد . از این مخازن برای ذخیره آب در کشاورزی، گلخانه ، صنعت و حتی آشامیدن استفاده می گردد. این مخازن می توانند در هر سطحی در خارج وداخل مجموعه نصب گردد.بطور مثال درون گلخانه جهت هم دما شدن آب بامحیط نگهداری گیاه نصب می شوند.


این مخازن به صورت یک پکیج از ورق های فولادی گالوانیزه به شکل استوانه ای و داخل مخازن از ورق های HDPE  جهت  عایق نمودن تشکیل شده است.
نصب هر یک از این مخازن در مدت زمان بسیار کم و بستگی به حجم مخزن طی چند روز انجام می گردد.

 مخازن ذخیره آب در صنعت
از جمله مشخصات این مخازن می توان به نصب سریع وآسان,پیچ ومهره بودن آنها و قابلیت مونتاژ و دمونتاژ و استحکام بالااشاره نمود.
امروزه حفاظت از منابع با ارزش آب های زیر زمینی و خاک و قوانین سخت گیرانه زیست محیطی در خصوص عدم نشت مواد آلوده کننده خاک و محیط زیست و همچنین لزوم ذخیره سازی و استفاده بهینه از منابع آب باعث شده است تا استفاده از ژئوممبران HDPE در بسیاری از پروژه های مرتبط با زمین و آب متداول گرد.


مقاومت شیمیایی عالی ، مقاومت بسیار خوب در برابر اشعه ماوراء بنفش (uv) ، ازدیاد طول مناسب ، نصب سریع و آسان ، ابعاد بزرگ و جوش پذیری مناسب از مشخصات بارز لایه ی داخلی این مخازن می باشد .


وهمچنین این مخازن را جهت ذخیره آب آشامیدنی، آب کشاورزی در گلخانه ها,باغات,پارک ها,زمینهای ورزشی,میادین شهری ,ایستگاههای اتش نشانی,پرورش ماهی و…نیزبه کار می برند.


این مخازن بر خلاف نوع بتنی دارای محدودیت های زمانی ومکانی در ساخت ونصب نمی باشند.

 


کلمات کلیدی: استخرآماده ذخیره آب ,مخازن پیش ساخته,مخازن گالوانیزه ,مخازن توری,جهت آب آشامیدنی,کشاورزی, پرورش ماهی, آتش نشانی , ژئودکاموند, سقف های گالوانیزه, سقف های پلیمری, مخازن آب آشامیدنی, مخازن ذخیره ی آب شرب, ذخیره¬ ی آب آشامیدنی, پروژه¬های پـرورش آبـزیان, ذخیـره¬ی آب کشاورزی, ذخیره ای آب های تصفیه شده,ساخت مخازن پیش ساخته,تولید مخازن فایبرگلاس خراسان,ساخت مخازن پیش ساخته مشهد,تولید استخر پیش ساخته, ساخت استخرپرورش ماهی,ساخت استخر آماده مشهد,پخش استخر های پرورش میگو,تولید استخر پرورش زالو, ساخت استخر آماده مشهد فایبرگلاسی, تولید استخر پیش ساخته مشهد, مشاوره در ساخت استخر پیش ساخته,کاربرد استخرپرورش ماهی,استخرآماده ذخیره آب,مخزن ذخیره آب شرب,مخزن آماده پرورش بچه ماهی,مخزن پرورش بچه میگو,استخر پیش ساخته خرچنگ


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد