معرفی کتاب

مرکز عایق ایران- عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  23

لایه محافظ ضدریشه

لایه محافظ ضدریشه


همانطور که از اسم این لایه پیداست وظیفه آن محافظت از لایه ضدریشه می باشد همچنین این لایه آب مازاد که از زهکش به پایین انتقال داده می شود را جذب نموده و با استفاده از حرکت هوای موجود در زیر لایه زهکش رطوبت را مجددا با لایه های بالایی انتقال می دهد.
 
همانطور که می دانید یکی از موانع اجرای بام سبز ( روف گاردن )حرکت ریشه گیاهان و آسیبی است که ریشه گیاه به ساختار سقف وارد می نماید . به منظور رفع این معضل مجریان بام سبزاز لایه هایی موسوم به ژئو ممبران استفاده می نمایند که در برابر نفوذ ریشه گیاه مقاوم بوده و اجازه ی حرکت ریشه گیاه به داخل ساختار سقف را نمی دهند.

توجه به این نکته الزامی است که در صورت استفاده از ورق های ژئوممبران بایستی به منظور ایزولاسیون و آب بند نمودن سقف نیز اقداماتی از قبیل ایزوگام ،استفاده از مواد نانو و... انجام پذیرد.
 
همچنین از مزایای استفاده از این لایه این بوده که نیاز به اجرای لایه ایزوگام و یا سایر مصالح مشابه در زیر این لایه نمی باشد چرا که با توجه به توضیحات فوق این لایه هم وظیفه آب بندی سقف را به عهده داشته و هم از نفوذ ریشه گیاه به ساختار سقف جلوگیری می نماید.

 


کلمات کلیدی: لایه محافظ ضدریشه,لایه محافظ ریشه بام سبز, لایه محافظ ریشه روف گاردن مشهد, لایه محافظ ریشه خارجی, لایه محافظ ریشه پلی اتین, لایه محافظ ریشه ایرانی, لایه محافظ ریشه باغ بام,خاک برگ روف گاردن,خاک سبک روف گاردن,طراحی روف گاردن در مشهد,طراحی روف گاردن ,بام سبز مشهد,طراحی روف گاردن و آلاچیق,طراحی و فروش لایه روف گاردن,مجری روف گاردن,مشاور روف گاردن,نصاب روف گاردن,سقف روف گاردن,عایق روف گاردن,لایه روف گاردن,اجرای روف گاردن,روف گاردن تخصصی,باغ معلق روف گاردن,اجرای لایه روف گاردن,چمن مصنوعی روف گاردن,بام سبز مشهد,طراحی و اجرای بام سبز,اصول طراحی کاشت محوطه و فضای سبز,شرکت محوطه سازی باغ ویلا باغسرا مشهد,دکوراسیون داخلی و اجرای فضای سبز و مبلمان شهری,زهکش شانه تخم مرغی ژئودرین (Dimple Sheet),چمن مصنوعی- روف گاردن,بزرگترین شرکت طراحی باغ و ویلا درمشهد,بام سبز, باغ بام, باغ های سقفی افقی و عمودی مشهد ,روف ,تراس سبز, دیوار سبز مشهد,عایق روف گاردن,خاک سبک روف گاردن,خاک سبک روف,سبک روف گاردن,خاک سبک,سبک روف,روف گاردن,خاک سبک روف گاردن,خاک چهار کود, خاک پوشاله برنج,خاک نباتی بام سبز,خاک مناسب روف گاردن,زهکش شانه تخم مرغی مشهد,توزیع دیمپل شیت مشهد, ژئوتکستایل روف گاردن, ژئوتکستایل بام سبز, ژئوتکستایل باغ بام , ژئوتکستایل بام و تراس سبز,


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد