معرفی کتاب

مرکز عایق ایران- عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  32

سقف شیشه ای ثابت برای روف گاردن

سقف شیشه ای ثابت برای روف گاردن

سقف شیشه ای ثابت برای روف گاردن


اگر شما در برج یا ساختمانی زندگی می کنید که در پشت بام خود روف گاردنی را طراحی نموده اید وبه دنبال مسقف کردن آن  می باشید و برای اینکار متریالهای مختلف و محصولات گوناگون را در حال بررسی هستید، شاید ما بتوانیم در این مقاله به شما کمک کنیم تا هر چه زودتر محصول و راه حل مناسب را پیدا کنید. سقف شیشه ای ثابت می تواند یکی از راه حل هایی باشد که شما می توانید از آن برای مسقف کردن روف گاردن خود استفاده نمایید.

سقف شیشه ای ثابت به خوبی روشنایی و نور خورشید را رد می کند و بنابراین محیط داخل روف گاردن تاریک و کم نور نمی شود
سقف شیشه ای ثابت با توجه به فرآیندهایی که بر روی آن صورت می پذیرد کاملا آب بند می شود. یعنی با به کارگیری گرده ماهی بر روی پانل های شیشه ای، از آب بند بودن سقف مطمئن می شویم. سازه ای که برای زیر سازی سقف شیشه ای ثابت از آن استفاده می شود از آهن و آلومینیوم می باشد و طوری طراحی می شود که بتواند وزن شیشه ها را تحمل نماید.سقف شیشه ای ثابت در مقابل برخورد اجسام سخت و سنگین نیز مقاوم سازی می شود. اگر سقف که در بالای سر شما کار گذاشته می شود ایمن نباشد شما همیشه این استرس را دارید که نکند بر اثر بخورد جسم سنگین این شیشه ها فرو بریزد و لطمات جبران ناپذیری را به شما وارد آورد. باید گفت که جای هیچ نگرانی وجود ندارد چرا که سقف شیشه ای ثابت از لحاظ خطر آفرین بودن در جایگاه نازلی قرار دارد.


این گفته ما از این جهت می باشد که تمام شیشه ها را با فرآیندهایی نظیر سکوریت و لمینیت، ایمن و بدون خطر می نمایند.


بالکن شیشه ای:
سازه ایست که بوسیله شیشه ، پروفیل آلومینیمی و یراق آلات آلومینیومی ایجاد می گردد و فضای محصور جدیدی را به بالکن و یا حیاط اضافه می نماید.
این سازه آب بند و هوا بند می باشد و در عین حال نمای خارجی و مناظر اطراف را به طور کامل در اختیار ساکنین قرار می دهد.
نکته دیگر اینکه این سازه قابلیت 4 فصل بودن را دارد. بدین معنی که با استفاده از سیستم های سرمایشی و گرمایشی می توان در فصول گرم و سرد از بالکن شیشه ای استفاده نمود. انجام پروژه های اجرایی و سفارش مجدد توسط مشتریان قبلی و یا معرفی توسط ایشان به کار فرمایان دیگر ، نشانه کارکرد صحیح و رضایت مشتریان از این محصول می باشد.
 


کلمات کلیدی: سقف شیشه ای ثابت برای روف گاردن,روف گاردن شیشه ای آکاردئونی برای روف گاردن , بالکن شیشه ای ,خانه شیشه ای روف گاردن, بالکن شیشه ای روف گاردن,بام سبز شیشه ای,خانه شیشه ای روف گاردن,عایق روی تراس و حیاط ,عایق برای تراس روف گاردن , عایق برای حیاط موزاییکی با نانو , عایق برای سرامیک با نانو , عایق برای سنگ با نانو ,عایق ا نواع پشت بام و روف گاردن , عایق های نانو ,آببندی و ایزوله با ژل درزگیر ,عایق بی رنگ و پوشش نانویی, عایق بدون تغییر سطح و تخریب سطح , عایق برای آببند,عایق برای رفع نم و نشتی ,فروش عایق های بی رنگ کریستالی ,ژل درزگیر برای بندکشی, عایق های رطوبتی حرارتی رنگی الاستیکی ,عایق های سفید رطوبتی حرارتی در سراسر کشور,عایق روف گاردن,ایزولاسیون بام سبز, عایق کاری تراس سبز,عایق کاری لابی سبز,عایق کاری باغ بام مشهد,عایق کاری با عایق سفید باغ بام, عایق کاری با نانو روف گاردن,عایق کاری با عایق پلیمری روف گاردن مشهد


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد