معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  37

آبگرمکن خورشیدی با جاذب پلیمری

آبگرمکن خورشیدی با جاذب پلیمریویژگی اصلی آبگرمکن تولیدی، استفاده از جاذبهای پلیمری با طول عمر بالای 20 سال است که بر خلاف سایر جاذبهای موجود مسی و آلومینیومی در طول زمان رسوب نمی گیرد. این جاذبها قابلیت تحمل درجه حرارتهای بین 30- الی 150 درجه سانتیگراد را داشته و با مقاومت بسیار مطلوب در برابر اشعه UV قابلیت انتقال مناسب آب را دارند. وزن سبک این جاذبها باعث می شود که بار کمتری بر پشت بام خانه و محل مورد نظر برای نصب اعمال شود.

مخزن دو جداره این آبگرمکن نیز قادر به حفظ گرمای تولید شده تا 48 ساعت است. این آبگرمکن در دو مدل تماما خورشیدی و هیبریدی (برقی-خورشیدی) طراحی و ساخته شده است به نحوی که در نوع هیبریدی امکان استفاده از سیستم مکمل برقی در روزهای با تابش ناکافی خورشید نیز وجود دارد. سیستم کنترلی موجود در نوع هیبریدی به دو صورت اتوماتیک و دستی قابلیت تنظیم و کنترل دما را برای مصرف کننده فراهم می سازد.


 


کلمات کلیدی: آبگرمکن خورشیدی با جاذب پلیمری,درباره آبگرمکن خورشیدی بیشتر بدانیم, آبگرمکن خورشیدی مشهد, آویساآبگرمکن های خورشیدی,ساخت آبگرمکن خورشیدی, آبگرمکن خورشیدی ایرانی, آبگرمکن خورشیدی خارجی, آبگرمکن خورشیدی 100 لیتری, آبگرمکن خورشیدی200 لیتری, آبگرمکن خورشیدی300 لیتری مشهد, آبگرمکن خورشیدی400 لیتری,اصول کارکرد آبگرمکن های خورشیدی,ابگرمکن خورشیدی,آبگرمکن خورشیدی چیست مشهد,اجزای آبگرمکن خورشیدی,آبگرمکن خورشیدی پلار,معایب آبگرمکن خورشیدی,تحقیق در مورد آبگرمکن خورشیدی مشهد,قیمت آبگرمکن خورشیدی آویسا,ساخت آبگرمکن خورشیدی مشهد,طرز کار آبگرمکن خورشیدی مشهد,سولارکار , آبگرمکن خورشیدی,نصب آبگرمکن خورشیدی ترموسیفونی , سولارکار,لیست قیمت آبگرمکن خورشیدی , برق خورشیدی,انواع آبگرمکن های خورشیدی, آبگرمکن خورشیدی چگونه کار میکند,


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد