معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  41

ترمووود تنها یک برند تجاری است

ترمووود تنها یک برند تجاری است
آیا می دانید ترمووود تنها یک برند تجاری است نه یک فرآیند فن آوری چوب؟!؟!؟!؟

با توجه به استقبال گسترده در استفاده از چوب در نمای ساختمان ها در ایران در این بین سودجویانی هستند که چوب های متفرقه و بی کیفیت خود را با نام ترمووود به مشتریان خود عرضه می کنند و این امر موجب بی اعتمادی کارفرمایان،پیمان کاران و مهندسان نسبت به این کالای لوکس ،زیبا و سازگار با محیط زیست ومعماری ایرانی شده است.

متاسفانه در کشور ما اگاهی سازی در مورد یک محصول جدید به صورت واضح و کامل انجام نمی شود،شاید شما هم کلمه ترمووود را بارها شنیده اید ولی آیا می دانید که ترمووود تنها یک برند تجاری است نه یک فرآیند فن آوری چوب؟!؟!

نام عملیاتی که روی چوب انجام می شود تا آن را برای فضای بیرونی آماده کند Heat treat یا حرارت دادن چوب در کوره های مخصوص نام دارد که با پیشرفت علم و تکنولوژی تبدیل به یک صنعت شده است که عمدتا در فنلاند تمرکز یافته است.

و اما در مورد ترمووود!!! در واقع ترمووود یک برند تجاری است که تنها اعضای سندیکای جهانی ترمووود (Thermowood association حق استفاده از این کلمه یا اصطلاح را برای محصولات خود که تحت نظارت این سندیکا تولید می شود،را دارند.

با مراجعه به سایت جهانی این سندیکا به آدرس www.thermowood.fi می توانید در قسمت اعضای این سندیکا اسامی تمامی شرکت های تولید کننده ترمووود واقعی و تحت نظارت این سندیکا را مشاهده نمایید.


روابط عمومی شرکت آبراهه سازه


کلمات کلیدی: ترمووود تنها یک برند تجاری است,قیمت چوب ترموود,چوب نما,لیست قیمت ترمووود,ترمووود چیست,قیمت فروش چوب ترمووود,قیمت چوب نمای ساختمان,ابعاد چوب ترمووود,قیمت نمای چوب ترمووود, چوب روسی وچوب ترموود ThermoWood و چوب HPL نما و کف ,ترمووود، نمای چوبی، کف چوبی، دکینگ، ترموود,نمای ساختمان, ترمووود, چوب نما,ترمووود چیست, نمای ساختمان, ترمووود, چوب نما,نمای چوبی,ترمووود,شرکت های فروش نمای چوب ساختمان,پانل ,نمای چوب,ترموود,چوب نما,چوب ترمو,ترمو,نما چوب,چوب نما,چوب ترموود,ترموود,نمای چوبی,چوب پلاست,پلی وود,چوب , ترمو وود, چوب روسی , چوب نما , چوب ترمو,نمای چوب ترموود,چوب نما و پارکت چوبی ,چوب نما ، ترمووود ، فروش ترمووود و چوب نما, چوب ایران ,ترمووود,چوب ترموو ,لوناوود , چوب ایران ,ترمووود ,چوب ترموود ,کدام کالا برای شما مناسب تر است چوب ترمووود , چوب ایران,چوب و ترموود,نمای چوب,چوب نما,ترموودنمای چوب,چوب نما ,واردات و عرضه چوب نما و ترمووود فنلاند,طراحی و اجرای نمای کامپوزيت, نمای چوب ترموود چوب نما,شرکت چوب ترموودترمووود،رها چوب،چوب نما,سونا خشک سونای بخار ,چوب روسی, چوب ایران


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد