معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  32

پنل های چوبی و روح بخشیدن به یک فضا

پنل های چوبی و روح بخشیدن به یک فضا

پنل های چوبی و روح بخشیدن به یک فضاطبقه اول یک خوابگاه در دانشگاه سئول یک پارکینگ خالی و پر ستون بود.این محل یک فضای تاریک وبلااستفاده بود که به محلی برای پارک دوچرخه ها ویا کشیدن سیگار تبدیل شده بود.
با همکاری چند تن از دانشجویان معماری دانشگاه سئول و شرکت UTAA راه حلی برای هر چه کاربردی شدن و زیباتر شدن این فضا ارائه شد که مورد استقبال قرار گرفت.
راه حل آنها پوشش ستون های بزرگ و زشت این فضا  با پنل های چوبی زیبا ونور پردازی فوق العاده بودکه آن فضای فرسوده و بلا استفاده را به مکانی زیبا و آرامش بخش برای گپ و گفتگو تبدیل می کرد.
فاصله بین پنل ها این امکان را فراهم می کرد تا نور ،صدا و هوا وارد این مکان شود و مفهوم انعطاف پذیری را هر چه بیشترتقویت می کرد.هنر معماری در این فضا به گونه ای است که، زمانی که در داخل این مکان قرار می گیرید  از هر زاویه و سمت شما می توانید یک دید و منظر متفاوت راببینید.
این مکان به عنوان یک سرپناه گرم در زمستان مورد استفاده قرار می گیرد و در تابستان احساس قرار گرفتن در یک درخت بزرگ را به انسان منتقل می کند.
جزیئات بیشتر پروژه:

 

  Architects: UTAA

  Project: Rest Hole

  Location: University of Seoul, South Korea

 Photography: Jin Hyo-suk, Kim Yong-soon, UTAA

  Design Team: UTAA, architectural students of the University of Seoul., (Lee Sang-myeong, Ha Ki-seong, Baek Jong-ho)

  Area: 180 sqm

  Year: 2012

 Structure: Wooden structure


کلمات کلیدی: پنل های چوبی و روح بخشیدن به یک فضا,قیمت چوب ترموود,چوب نما,لیست قیمت ترمووود,ترمووود چیست,قیمت فروش چوب ترمووود,قیمت چوب نمای ساختمان,ابعاد چوب ترمووود,قیمت نمای چوب ترمووود, چوب روسی وچوب ترموود ThermoWood و چوب HPL نما و کف ,ترمووود، نمای چوبی، کف چوبی، دکینگ، ترموود,نمای ساختمان, ترمووود, چوب نما,ترمووود چیست, نمای ساختمان, ترمووود, چوب نما,نمای چوبی,ترمووود,شرکت های فروش نمای چوب ساختمان,پانل ,نمای چوب,ترموود,چوب نما,چوب ترمو,ترمو,نما چوب,چوب نما,چوب ترموود,ترموود,نمای چوبی,چوب پلاست,پلی وود,چوب , ترمو وود, چوب روسی , چوب نما , چوب ترمو,نمای چوب ترموود,چوب نما و پارکت چوبی ,چوب نما ، ترمووود ، فروش ترمووود و چوب نما, چوب ایران ,ترمووود,چوب ترموو ,لوناوود , چوب ایران ,ترمووود ,چوب ترموود ,کدام کالا برای شما مناسب تر است چوب ترمووود , چوب ایران,چوب و ترموود,نمای چوب,چوب نما,ترموودنمای چوب,چوب نما ,واردات و عرضه چوب نما و ترمووود فنلاند,طراحی و اجرای نمای کامپوزيت, نمای چوب ترموود چوب نما,شرکت چوب ترموودترمووود،رها چوب،چوب نما,سونا خشک سونای بخار ,چوب روسی, چوب ایران


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد