معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  40

عایق ضد تبخیر آب

 عایق ضد تبخیر آب

 

عایق ضد تبخیر محافظ حباب دار استخر، از تبخیر آب استخر به میزان 98% جلوگیری می کند. بدینوسیله، مصرف آب بسیار کاهش یافته، همچنین خود باعث حفظ منابع حیاتی طبیعی می گردد.
 
ذخیره انرژی عایق ضد تبخیر
 
با استفاده از عایق ضد تبخیر آب محافظ حباب دار استخر، شما می توانید مصرف انرژی خود را تا میزان 90% کاهش دهید. تبخیر سطحی به واسطه وزش باد به تنهایی 60% از گرمای آب را از دست می دهد و 30% دیگر به صورت انرژی گرمایی تابشی هدر می رود. 10% گرما نیز از طریق کف استخر هدر می رود.
 
در طول روز عایق ضد تبخیر محافظ حباب دار دمای استاندارد استخر شما را تا 10°c گرمتر می کند. این عمل  بواسطه عبور گرمای خورشید از عایق ضد تبخیر آب حباب دار و گرم شدن سطح آب و در ادامه با جذب گرما و انتقال آن توسط جذب مستقیم آب صورت می گیرد.
یک عایق ضد تبخیر محافظ حباب دار استخر همچنین در حفظ گرمای استخر هنگام شب کمک کرده به نحوی که در مقابل سرمای هوای محیط بصورت یک عایق عمل کرده و جلوی کاهش دمای استخر را می گیرد.
 
برایندی از انرژی گرمایی ذخیره شده در طول روز و همچنین از دست ندادن گرما در طول شب، بطور چشمگیری باعث کاهش مصرف انرژی در استخر شما می شود. تبخیر سطحی آب، بزرگتری عامل اتلاف انرژی استخر می باشد که در مواردی بالغ بر 70% انرژی هدر می رود.
 
صرفه جویی در مصرف مواد شیمیایی نگهدارنده و تمیزی آب با عایق ضد تبخیر
 
روکش عایق ضد تبخیر استخر، مصرف مواد شیمیایی نگهدارنده استخر را بقدار 50% کاهش می دهد. دو عامل اصلی این کاهش مصرف عبارتند از جلوگیری از ورود آلایندگی و تبخیر مواد نگهدارنده می باشد.
 
با داشتن چنین عایق ضد تبخیر ، جلوی ورود آشغال و آلاینده به درون آب گرفته می شود. هرگونه آلاینده ای که وارد آب می شود باهث مصرف کلر و متقابلا" کاهش مواد شیمیایی مورد نیاز می شود.
 
چه زمانی باید از عایق ضد تبخیر استخر استفاده کرد؟
برای بیشترین بهره مندی از یک استخر شنا، همیشه عایق ضد تبخیر استخر را بسته نگه دارید و تنها زمانی روکش را باز کنید که قصد استفاده از استخر را دارید.
 

کلمات کلیدی: عایق ضد تبخیر, عایق ضد تبخیر استخر ژئوممبران, عایق ضد تبخیرآب, عایق ضد تبخیر استخر بتنی, عایق ضد تبخیر مشهد, تولیدعایق ضد تبخیر, تولید کننده عایق ضد تبخیر, عایق ضد تبخیر استخر باغی,لایه ضد تبخیر, مزایا عایق ضد تبخیر, کاربرد عایق ضد تبخیر,قیمت عایق ضد تبخیر,شرایط اجرا عایق ضد تبخیر,نحوه اجرا عایق ضد تبخیر, عایق کاهش تبخیر, عایق بندی حوضچه های تبخیر


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد