معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  24

شرایط خوب کود و نهاده های کشاورزی کشور از لحاظ مواد مغذی

 در حاشیه برگزاری ششمین نمایشگاه بین المللی سم، کود و نهاده های کشاورزی تهران افزود: در تامین نهاده ها به 28 هزار تن سم نیاز داریم که تا پایان آذر، 22 هزار تن سم وارد کشور شده است.

در همین پیوند، نایب رئیس انجمن تولید کنندگان سموم دفع آفات نباتی ایران بیست و سوم دی ماه به ایرنا اعلام کرد: با رفع مشکلاتی مانند وقفه واردات مواد اولیه، سموم مورد نیاز بخش کشاورزی تامین شده است و کمبودی در این زمینه وجود ندارد.
به گفته «فرید رحمتی»، با پیگیری های معاونت امور زراعی و سازمان حفظ نباتات وزارت جهاد کشاورزی اکنون 80 درصد مواد اولیه انواع سموم مورد نیاز بخش کشاورزی از محل واردات و تولید داخل تدارک دیده شده است.
نیاز مصرفی سالیانه سم در کشور 25 هزار تا 30 هزار تن است که نزدیک 25 درصد آن از محل واردات و 75 درصد در شرکت های داخلی تهیه می شود.
 
**استاندارد تولید محصولات کشاورزی ایران؛ هفت برابر سختگیرانه تر از اروپا 
معاون امور زراعی وزیر جهاد کشاورزی تاکید کرد «استانداردهای تولید محصولات کشاورزی در ایران نسبت به اروپایی‌ها هفت برابر سختگیرانه‌تر است».
وی افزود: امسال 500 رقم محصول از جمله گندم، صیفی، خیار و پیاز آزمایش شد که انحراف کمتری را نسبت به بسیاری از کشورها نشان می دهد.
این مسوول درباره سلامت برنج تولید داخل نیز گفت: در حالی که میزان استاندارد اروپا برای آرسنیک برنج 15 صدم درصد اعلام شده، این میزان در ایران پنج دهم درصد است.
کشاورز همچنین از واردات پنج هزار و 500 بذر چغندر خبر داد و گفت: میزان واردات بذر در ماه های شهریور، مهر و آبان به اندازه پارسال بوده و کاهش نداشتیم. 
لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد