معرفی کتاب

مرکز عایق ایران- عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  34

تخصیص ۳۰۰ میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی را برای توسعه سامانه های نوین آبیاری

 به نقل از وزارت جهاد کشاورزی، علیمراد اکبری در جریان بازدید از سومین نمایشگاه بین المللی ماشین های کشاورزی، نهاده ها و سیستم های نوین آبیاری اظهار داشت: وزیر جهاد کشاورزی پیشنهاد تخصیص ۳۰۰ میلیون دلار از محل صندوق توسعه ملی را که معادل ۲۴۰۰ میلیارد تومان ارز نیمایی می باشد، ارایه داده است.

 
وی اظهار داشت: ظرف سه سال اخیر یک میلیارد و ۵۰۰ میلیون دلار اعتبار از محل صندوق توسعه ملی برای اجرای طرح سامانه های نوین آبیاری در اراضی کشاورزی پرداخت شده است.
 
اکبری ادامه داد: علاوه بر تخصیص اعتبار صندوق توسعه ملی، یک هزار میلیارد تومان نیز در لایحه بودجه ۹۸ برای اجرای طرح سامانه های نوین آبیاری در اراضی کشاورزی پیشنهاد داده ایم.
 
وی با بیان این که حدود ۹۵ درصد لوازم و تجهیزات آبیاری تحت فشار تولید داخل کشور هستند، تصریح کرد: بسیاری از این لوازم و تجهیزات به برخی کشورها مانند افغانستان، عراق، ترکمنستان، و کشورهای اروپایی مانند اسپانیا و آسیای میانه صادر می شوند.
 
معاون وزیر جهاد کشاورزی گفت: ما با توجه به تولید لوازم و تجهیزات آبیاری های نوین توان آن را داریم که سالانه بیش از ۴۰۰ هزار هکتار از اراضی کشاورزی را به سامانه های نوین آبیاری تجهیز کنیم.
 
وی افزود: ما به دنبال هوشمند سازی آبیاری هستیم و در این نمایشگاه نیز فناوری های جدیدی عرضه شده است.
 
اکبری درباره نقش تحقیقات در ارتقای کیفی لوازم و تجهیزات آبیاری گفت: نام این لوازم و تجهیزات از دو مسیر مرکز تست مکانیزاسیون کشاورزی و مرکز تحقیقات مهندسی و فنی می گذرد و گواهی نامه دریافت می کنند.

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد