معرفی کتاب

مرکز عایق ایران- عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  40

ایجاد شهرک های گلخانه ای را باید ضمن صرفه جویی در مصرف آب

کریم مهری بعدازظهر شنبه در آئین تودیع و معارفه مدیران قدیم و جدید شرکت شهرک های کشاورزی استان قزوین افزود: با توجه به محدودیت در منابع آبی و خاکی، پایداری تولید در بخش کشاورزی با توسعه شهرک های گلخانه ای مسیر خواهد بود.


وی اظهار داشت: دولت حمایت ویژه ای از توسعه کشت گلخانه ای دارد و باید از این فرصت برای کمک به پایداری بخش کشاورزی استفاده کنیم.
این مسئول در ادامه با بیان اینکه در مکان یابی شهرک های کشاورزی و گلخانه ای باید دقت کنیم،افزود: استفاده از خدمات مشاوره ای و فنی شرکت های دانش بنیان و نزدیکی به خدمات زیربنایی باید در تعیین اراضی برای ایجاد شهرک های گلخانه ای مورد توجه قرار بگیرد.


مهری با اشاره به اجرای شهرک گلخانه ای نودهک در شهرستان تاکستان استان قزوین،گفت: این طرح از پروژه های ملی گلخانه ای کشور است که باید هرچه زودتر مورد بهره برداری قرار بگیرد.


رئیس سازمان جهاد کشاورزی قزوین نیز در این مراسم گفت: با توجه به محدودیت های موجود در زمینه آب باید کشت سبزی و صیفی جات را از فضای باز به محیط های گلخانه ای سوق دهیم.


فاطمه خمسه با بیان اینکه طی سال های اخیر اقدامات خوبی برای توسعه گلخانه ها در قزوین انجام شده است، اظهار داشت: در همین رابطه شهرک گلخانه ای نودهک در تاکستان به مساحت بیش از 80 هکتار اجرا و در حال واگذاری به سرمایه گذاران است.


در پایان این مراسم از خدمات یوسف جلوخانی مدیر سابق تجلیل و سید محمد رضا حسینی به عنوان مدیر جدید شرکت شهرک های کشاورزی استان قزوین معرفی شد.


لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد