معرفی کتاب

معرفی کوتاه:

در این کتاب، اصول و مبانی طراحی شبکه آبیاری قطره‌ای، همراه با طراحی یک پروژه نمونه و مشخصات فنی 49قطره چکان برای دانشجویان رشته کشاورزی تشریح شده است .در فصل اول، سیستم آبیاری قطره‌ای به اجمال معرفی شده، سپس در فصل دوم عوامل اصلی انتخاب سیستم‌های آبیاری قطره‌ای بیان گردیده است .فصل سوم به مواد مورد استفاده در طراحی آبیاری و فصل چهارم به طراحی سیستم آبیاری قطره‌ای اختصاص یافته است .

 آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  70


حمایت از ما | مشهدهاست
توربین جدید بادی، انرژی را به مناطق خارج از شبکه برق می‌آورد

ایسلند ممکن است سرد و سخت برای زندگی باشد اما مردم محلی از آنچه دارند بهینه‌ترین استفاده را می‌کنند. این کشور ۱۰۰٪ انرژی تجدیدپذیر استفاده می‌کند که از محل انرژی برق‌آبی و زمین‌گرمایی تامین می‌شود.

 
با بازدیدی از این کشور می‌توان استارت‌آپ‌های بسیاری را دید. یکی از این استارت‌آپ‌ها IceWind نام دارد که توربینی را طراحی کرده‌اند که در سرعت‌های پایین باد بسیار بهینه عمل می‌کند و در بالعکس در سرعت‌های بالای باد قابلیت کاهش سرعت چرخشی خود را دارد که مانع از آتش گرفتن و یا انفجار ژنراتور آن می‌شود.
 
امروزه این توربین بیشتر خانه‌های تابستانی و تجهیزات صنعتی مانند آنتن‌های مخابراتی یا تجهیزات راهداری را برق‌رسانی می‌کند.
 
در سال پیش‌رو این شرکت امیدوار است تا سیستم خود را به تمام نقاط جهان برای استفاده در ناطق دورافتاده و خارج از سیستم برق صادر کند.

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد