معرفی کتاب

Home Gardener's Small Gardens

Home Gardener's Small Gardens is the essential guide to improving a small garden and turning the most modest-sized space into a stunning outdoor area. It offers lushly illustrated strategies for making the most of a confined space whether backyard, terrace or courtyard. Get started with an informative discussion of small garden types, appropriate plants, problems and opportunities, design, and planning. The excitement truly begins with a look at the wide variety of stylistic options.
 آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  95


حمایت از ما | مشهدهاست
توربین جدید بادی، انرژی را به مناطق خارج از شبکه برق می‌آورد

ایسلند ممکن است سرد و سخت برای زندگی باشد اما مردم محلی از آنچه دارند بهینه‌ترین استفاده را می‌کنند. این کشور ۱۰۰٪ انرژی تجدیدپذیر استفاده می‌کند که از محل انرژی برق‌آبی و زمین‌گرمایی تامین می‌شود.

 
با بازدیدی از این کشور می‌توان استارت‌آپ‌های بسیاری را دید. یکی از این استارت‌آپ‌ها IceWind نام دارد که توربینی را طراحی کرده‌اند که در سرعت‌های پایین باد بسیار بهینه عمل می‌کند و در بالعکس در سرعت‌های بالای باد قابلیت کاهش سرعت چرخشی خود را دارد که مانع از آتش گرفتن و یا انفجار ژنراتور آن می‌شود.
 
امروزه این توربین بیشتر خانه‌های تابستانی و تجهیزات صنعتی مانند آنتن‌های مخابراتی یا تجهیزات راهداری را برق‌رسانی می‌کند.
 
در سال پیش‌رو این شرکت امیدوار است تا سیستم خود را به تمام نقاط جهان برای استفاده در ناطق دورافتاده و خارج از سیستم برق صادر کند.

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد