معرفی کتاب

نام کتاب راهنمای مبحث نوزدهم صرفه جویی در مصرف انرژی


-نویسنده :دفتر مقررات ملی ساختمان
-تاریخ چاپ: 1396
-نوبت چاپ :چاپ هفتم
-شابک :9786003010048
-تعداد صفحات: 356
-نوع جلد :شومیز
-وع چاپ رنگی
-قطع وزیری
-انتشارات توسعه ایران

-نوع کمک درسی

 

 آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  38


حمایت از ما | مشهدهاست
۱۱۷ هزار واحد مسکن مهر در کشور فاقد متقاضی

احمد اصغری مهرآبادی ششم شهریورماه در سفر به شهرکرد در آیین افتتاح مسکن مهر شهرکرد، اظهار کرد: از مجموع دو میلیون و ۲۱۵ هزار واحد مسکن مهر احداث شده در کشور، عملیات اجرایی یک میلیون و ۹۱۵ هزار واحد آن تاکنون به اتمام رسیده است.

وی با بیان اینکه یک‌میلیون و ۷۳۵ هزار واحد مسکن مهر در کشور افتتاح شده است، افزود: مابقی واحدها با تامین خدمات زیر بنایی تا پایان سال افتتاح خواهد شد.

اصغری مهرآبادی تصریح کرد: ۸۰۰ هزار واحد مسکن مهر در دولت تدبیر و امید افتتاح شد.

وی با بیان اینکه ۱۱۷ هزار واحد مسکن مهر در کشور فاقد متقاضی هستند، گفت: دولت با برداشتن شرایط ویزه واگذاری، این واحدها را در اختیار مردم قرار داده است.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با بیان اینکه وزارت راه و شهرسازی مبلغ پنج‌هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان برای خدمات زیر بنایی به وزارت نیرو بدهکار است، گفت: وزارت راه و شهرسازی از محل اعتبارات خودکه از محل فروش زمین‌های دولتی تامین می‌شود، این مبلغ را پرداخت خواهد کرد.

وی با اشاره به لزوم ساخت مراکز فرهنگی مانند مسجد، مدرسه و کلانتری در قانون ساماندهی و آیین‌نامه اجرایی، افزود: ساخت این مراکز فرهنگی باید توسط دستگاه‌های زیربط صورت گیرد اما به دلیل در مضیغه بودن دولت، راه و شهرسازی از محل درآمدهای خود در ساخت مراکز فرهنگی کمک کرده است.

اصغری مهرآبادی گفت: ۴۷۷ باب مدرسه در حال ساخت است که ساخت ۱۹۹ باب آن به اتمام رسیده و ۸۰۰ مسجد نیز باید ساخته شود که ۴۵۰ واحد آن در حال ساخت است و بیش از ۲۴۰ مسجد هم افتتاح شده است.

وی همچنین با اشاره به اینکه ۵۷ واحد کلانتری در حال ساخت و ۳۵ واحد آماده بهره‌برداری است، خاطرنشان کرد: نیاز به مراکز فرهنگی فراتر از این است و انتظار می‌رود که با کمک دستگاه‌های زیربط، مابقی این مراکز ساخته شودند.


لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد