معرفی کتاب

Home Gardener's Small Gardens

Home Gardener's Small Gardens is the essential guide to improving a small garden and turning the most modest-sized space into a stunning outdoor area. It offers lushly illustrated strategies for making the most of a confined space whether backyard, terrace or courtyard. Get started with an informative discussion of small garden types, appropriate plants, problems and opportunities, design, and planning. The excitement truly begins with a look at the wide variety of stylistic options.
 آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  20


حمایت از ما | مشهدهاست
ظرفیت‌های قانون مالیاتی کمک به تولید

رییس خانه صنعت،معدن وتجارت ایران در پنجمین جلسه کمیته مالیاتی اتاق اصفهان اظهار کرد: دولت از ظرفیت‌های موجود در قانون مالیاتی جهت کمک به واحدهای تولیدی استفاده کند.

سید عبدالوهاب سهل آبادی از نمایندگان اتاق در هیئت‌های حل اختلاف مالیاتی درخواست کرد قوانینی که در جهت بهبود وضعیت کسب و کار موثر هستند را شناسایی کنند تا از طریق ظرفیت‌های قانونی اتاق آنها را به لحاظ اجرا پیگیری و به مرحله اجرا درآورد. رییس اتاق بازرگانی اصفهان وضعیت سرمایه گذاری در همه جای ایران را نابسامان توصیف کرد و گفت: سرمایه گریزی در تمام نقاط صنعتی ایران با توجه به وضعیت اقتصادی امری بدیهی است .

سهل آبادی خواستار تقسیم وظایف در بین نمایندگان اتاق برای پیشگیری و هم چنین درمان وضعیت نابسامان صنعت و تولید در بررسی موارد قانونی شد و ادامه داد: آموزش به مودیان مالیاتی یکی از راه‌های پیشگیری از بحرانی‌تر شدن وضعیت است. وی اضافه کرد: از طریق مرکز پژوهش‌های مجلس شورای اسلامی و هم چنین مرکز پژوهش‌های اسلامی قم می‌توان پیگیر قوانین حمایت از تولید شد.

وی به ادغام کمیته تدوین قوانین و مقررات کمیته مالیاتی خبر داد و گفت: این ادغام زمینه‌ بهتر حذف حرکت‌های موازی در اتاق است. هم چنین مرتضی بیشه رییس کمیسیون بهبود کسب و کار اتاق بازرگانی اصفهان خواستار رعایت نظم در برگزاری زمان جلسات شد . وی موضوع همایش "نقش کانون‌های اثر بخش در فرآیندهای اجرایی اخذ مالیات و تاثیرگذاری آن در بهبود کسب و کار و اقتصاد مقاومتی" را با توجه به اهداف و شرایط برگزاری آن یک موقعیت خوب برای شناسایی قوانین مخل بهبود کسب و کار دانست .

در ادامه دبیر کارگروه آموزشی کمیته مالیاتی اتاق بازرگانی اصفهان به تشریح جزئیات برگزاری همایش "نقش کانون‌های اثر بخش در فرآیندهای اجرایی اخذ مالیات و تاثیر گذاری آن در بهبود کسب و کار و اقتصاد مقاومتی " پرداخت و گفت: زمان برگزاری این همایش اردیبهشت ماه 96 است. علی سلیمانی تصریح کرد: مقالات ارایه شده در این همایش مورد داوری و ارزیابی علمی قرار می‌گیرد.

وی ادامه داد: ارایه دستاوردها در زمینه چگونگی استفاده از کانون‌های اثر بخش برای رونق اقتصادی، چگونگی اصلاح ساختار مالیاتی و نقد و پیشنهاداتی که در زمینه اجرای این قوانین وجود دارد از نتایج این همایش است


لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد