معرفی کتاب

Home Gardener's Small Gardens

Home Gardener's Small Gardens is the essential guide to improving a small garden and turning the most modest-sized space into a stunning outdoor area. It offers lushly illustrated strategies for making the most of a confined space whether backyard, terrace or courtyard. Get started with an informative discussion of small garden types, appropriate plants, problems and opportunities, design, and planning. The excitement truly begins with a look at the wide variety of stylistic options.
 آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  99


حمایت از ما | مشهدهاست
فراخوان عمومی طراحی سوال هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو

باشگاه نانو در نظر دارد برای ارتقای کیفیت و ایجاد تنوع در سوالات هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، از نظرات تمامی متخصصان و علاقمندان در این زمینه استفاده نماید. این المپیاد در فروردین ۹۶ برگزار خواهد شد و دانش‌آموزان فرصت دارند تا ۳۰ دی‌ماه ۱۳۹۵ از طریق سایت باشگاه نانو در آن ثبت‌نام کنند.
کلیه نهادهای ترویجی، برگزیدگان المپیادهای پیشین، دانشجویان و فارغ‌ا‌لتحصیلان، دبیران و اساتید گرامی می‌توانند در طراحی سوالات المپیاد دانش‌آموزی نانو با باشگاه نانو همکاری نمایند و سوالات خود را در قالب فرمی که در ادامه این متن آمده است، با درج موضوع پست الکترونیکی با عنوان «سوالات هشتمین المپیاد» به نشانی اینترنتی olympiad@nanoclub.ir ارسال نمایند.

شایان ذکر است، سوالاتی که پس از انجام داوری برای استفاده در آزمون‌های آزمایشی و اصلی المپیاد و یا برای نگهداری در بانک سوالات المپیاد مناسب شناخته شوند، مورد تشویق قرار می‌گیرند.

این فراخوان از لحاظ زمان، دارای محدودیت نیست، ولی در صورتی که تمایل دارید، سوالاتتان به جلسات داوری این دوره از المپیاد برسد، تا تاریخ ۳۰ آذرماه ۹۵ فرصت ارسال سوالات را دارید.

هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، بهار سال ۱۳۹۶ در سراسر ایران برگزار خواهد شد.

برای دریافت فرم طراحی سوال، اینجا کلیک کنید.

نکات قابل توجه

۱- سوالات باید بر اساس مباحث اصلی دبیرستان طرح شود و در مواردی که نیاز به دانستنی‌های خاصی وجود دارد، مطلب به صورت یک متن، مانند سوالات درک مطلب در ابتدای سوال آورده شود.

۲- برای اطلاع از منابع مطالعاتی که از سوی باشگاه به دانش‌آموزان پیشنهاد شده اینجا را ببینید. این تذکر به معنای محدودیت طرح سوال از این منابع نیست.

۳- سوالات باید بر اساس جدول سرفصلی که برای المپیاد نانو آماده شده است، طراحی شوند. برای دریافت این جدول، اینجا کلیک کنید.

۴- سوالاتی که در قالب فرم طراحی سوال نباشند، داوری نخواهند شد.

۵- از ارسال سوالات شبیه به نمونه سوالات المپیاد سال‌های گذشته اجتناب شود، اگر سوال ارسالی، تکراری تشخیص داده شود، مورد داوری قرار نمی‌گیرد.

۶- پس از ارسال سوال، ایمیل دریافت سوال از سوی باشگاه برای طراحان فرستاده خواهد شد.

۷- برای دریافت شیوه‌نامه طراحی سوال اینجا کلیک کنید.

۸- آیین‌نامه حمایت و تشویق طراحان سوالات برگزیده، را از اینجا دریافت کنید.

علاقمندان به حضور در هشتمین المپیاد دانش‌آموزی علوم و فناوری نانو، برای اطلاع از جزئیات آزمون، شامل، تاریخ و نحوه ثبت نام و چگونگی تاثیر نمره آزمون‌های آزمایشی در رتبه‌بندی داوطلبان به سایت باشگاه نانو به نشانی www.nanoclub.ir مراجعه کنند.


لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد