معرفی کتاب

مرکز عایق ایران

عایق های رطوبتی و صوتی و حرارتی و گود های ساختمانی و سرما

   مشاور، طراح و مجری کلیه پروژه های عایق کاری در سطح ایران

 گروه عایق کاری صدا و حرارت و مجری در سطح ایران

   گروه آببندی و ایزولاسیون رطوبتی و مجری در سطح ایران

 
جهت راهنمایی و مشاوره با این شماره تماس بگیرید

 09155241800

لینک های مفید آمار سایت

تعداد کاربران آنلاین :  42

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایت

قوانین و مقررات سایتکلیه کاربرانی که قصد خرید از سایت شرکت آبراهه سازه بهین را دارند، باید مفاد این توافق‌نامه را کامل مطالعه و سپس اقدام به ثبت سفارش و خرید از سایت کنند.

ثبت سفارش در سایت و یا خرید از آن به منزله مطالعه و قبول شرایط خرید و قوانین و مقررات مربوطه است.

* بند 1
افراد برای ثبت سفارش در سایت شرکت و خرید از آن باید در هنگام خرید یا در حالت عادی به قسمت ثبت سفارش مراجعه کنند.

در این مرحله با وارد کردن اطلاعات لازم مانند نام و نام خانوادگی، رمز عبور و آدرس پست الکترونیکی، کاربران با کلیک نمودن آن، مراحل ثبت سفارش را تایید می کنند.


تبصره 1
تنها اشخاص حقیقی حق ثبت سفارش درسایت شرکت آبراهه سازه بهین را دارند.

تبصره 2
صرف ثبت سفارش در سایت شرکت آبراهه سازه بهین دلیل بر قبول و پذیرش مفاد موافقتنامه بوده و خلاف آن به به هیچ وجه پذیرفته نیست.

تبصره 3
کاربر باید آدرس پست الکترونیک خود را به همراه سایر اطلاعات درخواستی به‌طور صحیح اعلام نموده و مسئولیت ثبت اشتباه و یا خلاف واقع بر عهده شخص کاربر است.
 

تبصره 4
ثبت سفارش در سایت شرکت آبراهه سازه بهین رایگان است.
 

تبصره 5
به دلیل آنکه در برخی از موارد احراز هویت خریدار از طریق نام و نام خانوادگی ارائه شده درسایت شرکت آبراهه سازه بهین امکان‌پذیر است، مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده وشرکت آبراهه سازه بهین هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد.
 

*بند2
کاربر، مسئول حفظ و نگهداری تمام تلفن‌ها، سخت‌افزار کامپیوتر و سایر ابزار ضروری برای دسترسی و استفاده از این سایت و تمام هزینه‌های مرتبط به آن است و شرکت آبراهه سازه بهین مسئول صدمات ناشی از ابزار کاربر نمی‌باشد.
 

*بند3
افراد بالای 18 سال تمام حقوق ثبت سفارش و انجام معامله (خرید) را در سایت شرکت آبراهه سازه بهین دارند.
 

تبصره 1
ثبت سفارش برای افراد بین 15 تا 18 سال با اجازه ولی و یا قیم امکان‌پذیر و معتبر است. افراد زیر 15سال، حق ثبت سفارش در سایت شرکت آبراهه سازه بهین را ندارند.
 

تبصره 2
رعایت حکم این ماده و صحت و سقم ارائه اطلاعات بر عهده مشتری بوده و شرکت آبراهه سازه بهین هیچ‌گونه مسئولیتی در این خصوص ندارد.

*بند4
کاربر، پس از ثبت سفارش، حق خرید از سایت شرکت آبراهه سازه بهین را دارد.
 

*بند5
فرایند خرید از سایت شرکت آبراهه سازه بهین توسط کاربر به این شرح است:
 

قسمت اول:
بازدید از کالاها و خدمات ارائه شده در سایت شرکت آبراهه سازه بهین
 

قسمت دوم:
پرداخت مبلغ معین( یا اعمال تخفیف) به‌صورت آنلاین به حساب شرکت آبراهه سازه بهین (انعقاد قرارداد)
 

قسمت سوم:
ارسال رسید کالا و خدمات خریداری شده در قالب ایمیل و یا به‌صورت پیامک به آدرس پست الکترونیک و یا شماره تلفن همراه کاربر جهت ارائه به تامین‌کننده کالا و خدمات و دریافت کالا و خدمات از ارائه‌کننده کالا و خدمت به‌طور مستقیم
 

تبصره 1
ارسال رسید کالا و خدمات (کوپن تخفیف) بلافاصله و با انجام اولین خرید صورت می گیرد،به جز در مواردی که استفاده از شرکت آبراهه سازه بهین برگ به صورت تعریف شده نیازمند حداقل افراد، در صورت به حدنصاب نرسیدن تعداد خریداران در زمان تعیین شده در این موارد، قرارداد بین کاربر و شرکت فسخ وشرکت آبراهه سازه بهین وجوه واریزی را به‌صورت اعتباری برای کاربربرای خریدهای آینده در حساب مجازی ویژه‌ای که برای هرثبت سفارش تعیین شده است، نگهداری می‌کند.

چنانچه کاربر قصد استرداد وجوه را داشته باشد، به شرط اعلام حساب خود به شرکت آبراهه سازه بهین، ظرف مدت حداکثر ۴۸ ساعت وجوه به حساب مشارالیه واریز می‌شود. همچنین به وجوه مذکور از زمان واریز وجه به حساب های شرکت آبراهه سازه بهین تا زمانی که وجوه در نزد شرکت آبراهه سازه بهین باشد، هیچگونه سودی تعلق نمی‌گیرد.
 

تبصره 2
با ارسال رسید کالا و خدمات، کاربرباید در مدت زمان تعیین شده به‌صورت حضوری (و یا در حالت خاص به‌صورتی که در هنگام فروش به اطلاع وی رسیده است) به مراجع و مراکز فروش کالا و خدمات مراجعه و از آن رسید استفاده نماید. چنانچه به هر دلیلی کالا و خدمات توسط آن مرکز برای کاربر ارسال شود، هزینه‌های مربوطه به‌طور کلی بر عهده شرکت آبراهه سازه بهین نیست.
 

تبصره 3
چنانچه مراکز فروش کالا و خدمات (تامین‌کننده) به هر نحوی از ارائه کالا و خدمات خودداری کنند، شرکت آبراهه سازه بهین مسئولیتی در این زمینه ندارد و مسئولیت جبران خسارت بر عهده تامین‌کننده کالا و یا خدمات است.
 

تبصره 4
شرکت آبراهه سازه بهین هیچگونه مسئولیتی در قبال کیفیت، کمیت و شرایط کالای فروخته شده ندارد.
 

تبصره 5
در صورتی که مهلت تعیین‌شده برای استفاده از خدمات به اتمام رسد و مشتری در طول این مدت به مراکز مربوطه مراجعه ننماید، شرکت مسئولیتی در قبال عدم مراجعه مشتری نداشته و وجه واریزی مسترد نمی‌شود.

تبصره 6
پس از اتمام عملیات خرید، امکان انصراف از خرید به هیچ وجه برای خریدار امکان پذیر نمی باشد.
 

*بند6
شرکت اطلاعات زیر را به‌منظور آگاهی کاربر در اختیار آنان قرار می‌دهد:


- مشخصات فنی و ویژگی‌های کاربردی کالا و یا خدمات طبق قانون.
- هویت تامین‌کننده نام تجاری و نشانی وی که تحت عنوان آن به فعالیت مشغول است.
- تعیین کلیه هزینه‌هایی که برای خرید کالا بر عهده مشتری است.
- مدت زمان اعتبار پیشنهاد ارائه شده
- حداقل افرادی که باید پیشنهاد روز را خریداری­ کنند تا تعداد خریداران به حداقل افراد موردنظر برسد.
 

*بند7
رسید‌های کالا و خدماتی که پس از خرید برای کاربران ارسال می‌شود دارای نام و مشخصات است اما کاربرباید از رسید و یا کد دریافتی مراقبت نماید و چنانچه به هر دلیلی آن رسید مربوطه مفقود شود و یا شخص دیگری از آن استفاده کند، شرکت آبراهه سازه بهین در این زمینه هیچ مسئولیتی ندارد.
 

تبصره 1
 نام چاپ شده روی رسید، نامی است که کاربردر زمان ثبت سفارش به شرکت ارائه داده است. بنابراین شرکت آبراهه سازه بهین در خصوص هرگونه مغایرت نام با هویت واقعی خریدار مسئولیتی ندارد و درصورت بروز هرگونه مغایرت، خریدار حق استفاده از رسید خود را نخواهد داشت.
 

*بند8
اختلال در سرویس اینترنت و یا هر رویدادی که باعث شود ایمیل حاوی کد خرید از شرکت آبراهه سازه بهین به کاربر نرسد موجب از بین رفتن حق کاربر نمی‌شود. همچنین شرکت آبراهه سازه بهین مسئولیتی در قبال خرابی‌ها و یا عدم سرویس‌دهی به دلیل اختلال در سرویس اینترنت و سایر زیرساخت های مورد نیاز ندارد.
 

*بند9

شرکت این حق را داشته که در هر زمان کلیه فعالیت‌های سایت شرکت آبراهه سازه بهین را متوقف نموده و با پرداخت باقی مانده حساب اعضا کلیه فرآیندهای سایت شرکت آبراهه سازه بهین و فعالیت‌های مربوطه را به‌طور دائمی متوقف نماید و کاربر حق هیچ گونه اعتراضی نسبت به این امر را ندارد.
 

*بند10
 تولید غیرقانونی- فروش و یا تجارت رسید کالا و خدمات که توسط شرکت آبراهه سازه بهین ارسال شده ممنوع است و طبق مقررات قانونی با اقدام‌کننده آن برخورد می‌شود.
 

*بند11
چنانچه حسب مورد به جای ایمیل از طریق پیام کوتاه و یا سند کاغذی استفاده شود در این صورت اسناد کاغذی و یا پیام کوتاه به جای پست الکترونیک اثری بر حقوق و تعهدات کاربر ندارد.
 

*بند12
  شرکت آبراهه سازه بهین از کلیه اطلاعات کاربران اعم از اطلاعات دریافتی و ارسالی، (Backup) تهیه نموده و از آن نگهداری می‌کند تا در صورت بروز هرگونه خطری برای یک نسخه، نسخه دیگر مصون بماند.
 

*بند13
کاربر نباید در سایت شرکت آبراهه سازه بهین اظهاراتی (Comment) را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین کاربران نباید در خصوص امور مذهبی و سیاسی در این سایت شرکت آبراهه سازه بهین اظهار نظر کنند.

چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، بلافاصله از سایت اخراج شده و چنانچه خریدی انجام داده باشند، وجه واریزی به آنان مسترد نمی شود. همچنین کاربرحق استفاده از سایت شرکت آبراهه سازه بهین را برای هرگونه عمل تجاری از دست می‌دهد.


کلمات کلیدی: قوانین و مقررات سایت شرکت آبراهه سازه بهین


 پیشنهادات و انتقادات

نام و نام خانوادگی :  
ایمیل :  
تلفن :
پیشنهاد:  
 

لازم به ذکر است اطلاعات سایت برپایه افزایش دانش فنی در پیشبرد دانش مهندسی است و این به منزله فروش محصولات نمی باشد
تمامی حقوق این پورتال , متعلق به شرکت آبراهه سازه می باشد
هرگونه کپی برداری از اطلاعات این پورتال فقط با ذکر منبع مجاز می باشد