ترمیم سنگ نما با اسپایدرمن

ترمیم سنگ نما با اسپایدرمن

-ترمیم نما

موضوع ترمیم نما با تعمیر نما تفاوت دارد. در معنای عامیانه می توان ترمیم را اینگونه تعریف کرد که اصلاح یک موضوع خاص به روش قبلی و باید در واقع ترمیم را مساوی معنی مرمت دانست.

در این حالت در واقع نما به شکلی تعمیر می شود که نما کاملا با قبل مشابهت دارد .در قالب کلی می توان ترمیم را به شکل دیگری هم مورد نظر قرار داد.

گاها در زمان ترمیم نمای ساختمان می توان تمامی نمای ساختمان را ترمیم کرد.

 

مثلا نمایی که قسمت هایی از آن ریزش کرده، برخی مکان ها ترک خورده، برخی خرد شده و … پروژه ترمیم نما انجام می شود.

به این منظور نمای ساختمان را می توان با استفاده از تجهیزات و امکانات نوین مانند پیچ و رولپلاک نما و یا چسب های مختلف و … نما را کلا ترمیم کرد.

در چنین شرایطی تمامی سنگ ها جایگزین می شود، ترک ها پر می شوند و با استفاده از دلیرهای مخصوص نما سوراخ کاری و پیچ و رولپلاک می شود.

نهایتا در انتها تمامی نما سفت و کاملا مقاوم سازی می شود.

در پایان کار با استفاده از رنگ و مواد مخصوص نمای ساختمان از نظر رنگ و لعاب کاملا بازسازی می شود تا همه جای نما به یک شکل و ظاهر تبدیل شوند.

در زمان ترمیم کردن نما حتی صاحب خانه می تواند درخواست نماید تا نما با سیلر و کیلر و یا رنگ های روغنی روزنه های موجود گرفته شود.

در این حالت دیگر رسوبات، آلایندگی ، رطوبت و … نمی تواند وارد بدنه نما شود و طول عمر نما به شکل فوق العاده ای افزایش پیدا می کند.

در اصل ترمیم نمای ساختمان شامل همه انواع نمای ساختمان می شود.

تعمیر سنگ نمای ساختمان نیز شامل همین موارد می شود. عموما نمای سنگی ساختمان بیشتر به دلیل ترک، شکستن و پوک شدن نیاز به تعمیر پیدا می کند.

برای تعمیر نمای سنگی ساختمان عموما نیاز است کار تخصصی تری انجام شود.

حجم و اندازه سنگ ها زیاد است و گاها به منظور تعمیر سنگ نما باید کار برش و چسباندن سنگ در ارتفاع انجام شود.

ضمن اینکه برخی مواقع سنگ ها را نمی توان دقیقا مشابه سنگ های قبلی تامین کرد.

در زمان تعمیر سنگ معمولا تغییر رنگ هم به وجود می آید به همین دلیل توصیه ما این است که در این حالت اقدام به ترمیم نمای سنگی بکنید.

ترمیم سنگ نما با اسپایدرمن

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

پیمایش به بالا
error: امکان کپی برداری وجود ندارد